Životní a úrazové pojištění pilotů

Nízkonákladové životní a úrazové pojištění profesionálních pilotů a ostatních členů posádky

Životní a úrazové pojištění je určeno speciálně na míru profesionálních pilotů s kvalifikací ATPL(A), ATPL(H), CPL(A) nebo CPL(H) a dalších členů posádky letadla. Pojištění může být daňově zvýhodněné formou odečítatelné položky z daňového základu pojištěného do 12 000 Kč ročně. Letecká společnost jako zaměstnavatel si může odečíst z daní až 24 000 Kč ročně, které přispěje svému pilotovi jako zaměstnanci.

Životní pojištění

Program životního pojištění se spořením Global Pilot Policy zajistí finanční rezervu profesionálnímu pilotovi formou osobního konta, kde se peníze shodnocují a mohou být později použité v případě libovolné životní ituace – financování bydlení, studia dětí, nákup auta nebo letadla, atd. Je možné jej sjednat jako investiční životní pojištění s aktivně řízeným portfoliem. V případe smrti z jakýchkoliv příčin bude vyplacená pojistná částka až do neomezené výše .

Letecké úrazové připojištění

Okamžité jednorázové plnění v případě smrti následkem úrazu až do pojistné částky 1 000 000 Kč nebo za trvalé tělesné poškození následkem úrazu, včetně leteckého úrazu až 5 000 000 Kč.

Připojištění závažných onemocnění

Pojisťovna vyplatí pojistnou částku až do neomezené výše ihneď po zjištění jedné z mnoha pojištěných závažných onemocnění, např. srdeční infarkt, mrtvice, rakovina, selhání ledvin, oslepnutí, ztráta sluchu, atd.

Zproštění od placení pojistného

V případě trvalé invalidity následkem úrazu nebo nemoci bude za pilota platiť pojistné pojišťovna, pričemž všechny nároky z pojistné smlouvy zůstanou zachovány.

Vyplňte formulář se vstupními informacemi a my Vám obratem ušijeme nabídku na vaší míru!

Vyplnit formulář »


Máte zájem o podrobnější informace? Kontaktujte nás:
TEL.: +420 774 716 815 alebo na e-mail: info@pojistenipilotu.cz